Archive for January, 2012

2 weeks old :) sneak peek

January 13, 2012

Beautiful boy today :)  celebrating 2 weeks here in the big world!

2 weeks old :)2 weeks old :)2 weeks old :)2 weeks old :)

visit Life's Images ~ www.lifesimages.com
Visit us on Facebook

Ginny Judson: I do believe Alexander is the most beautiful baby on your site! Aunt Ginny (AG)

Danuta: Jestem szczęśliwą babcią tego ślicznego bobaska.Kochani Rodzice Aleksandra- długo czekałam na wnuka,ale warto było!

Kornelia: Chłopiec był już gotowy, żeby się urodzić. Zatroskany zapytał Boga: - Jutro chcesz mnie posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem taki mały i bezbronny? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Tutaj w niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. Będziesz czuł jego anielską miłość i to uczyni cię szczęśliwym. - Ale jak zrozumiem ludzi, jeśli nie znam języka, którym się posługują? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie ci o Mnie mówił i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze blisko ciebie. W Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Chłopiec w pośpiechu cicho zapytał: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: MAMUSIU. To the very proud parents of Alexander. Congratulations on your new arrival. I'm sure you will make wonderful parents. Kornelia with family.

Kevin: Thanks Debi! You did a terrific job with him and with the photographs. I am so looking forward to seeing all of them. I may have to take out a home equity loan to pay for them though! Alexander you are the most handsome baby I have ever seen and I do not say that just because I am your dad.

admin: Well - thank you :) you both did a terrific job creating a prince of a baby boy!

Brand new :)

January 10, 2012

Sneak peeks of this little  angel – beautiful!  :)

one more :)newborn sneaks :)newborn sneaks :)newborn sneaks :)

**sorry I’ve been so neglectful on updating the blog the last few months – you can always visit facebook for more frequent updates!**

visit Life's Images ~ www.lifesimages.com
Visit us on Facebook